Forum Gildi Hachiko

Forum Gildi Hachiko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-03-25 18:14:25

 Girmal

Community Manager PL

11800046
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 71
Punktów :   

Sugestie rozwoju regulaminu

Jak w temacie zapraszam do wypowiedzi czego brakuje w naszym regulaminie. Wszystkie sugestie są ważne i będą brane pod uwagę )


"Silniejszy jest ten, kto się uśmiecha, a nie ten, kto unosi się gniewem"

Offline

 

#2 2013-03-26 15:29:48

 Szeba

Starszyzna

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

Ja bym umieścił następujący punkt w regulaminie:

CAŁKOWITY i BEZWZGLĘDNY zakaz bycia miałczącym o wszystko noobem, którego jedynym celem bycia w gildii jest całodobowe trucie d*** innym o rajdy i dropienie mu eq.

Offline

 

#3 2013-03-29 01:06:47

Grimmi

Świeżak

Zarejestrowany: 2013-02-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

potrzecie wydłuzenie okresu świezaka do 2 tyg chyba ze cotygodniowe zebranie rady inaczej ustali

czwarte regularne zebrania rady

piec do wyzszych inst tylko liderzy rajdów ustalaja kto idzie na dana inste i kiedy ona bedzie


Our Father, Who art in Heaven,Hallowed be Thy name,Thy kingdom come,Thy will be done on earth as it is in Heaven.Give us this day our daily bread,And forgive us our trespasses as we forgive those who trespass against us,And lead us not into temptation,but deliver us from all evil,Thy is the kingdom,the power and glory,
Forever and ever.
Amen.

Offline

 

#4 2013-03-29 21:56:45

Effie

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 62
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

ts choćby na nasłuchu jak się jest na poważniejszej inście (tam gdzie można paść)

Offline

 

#5 2013-03-30 12:40:48

lilikum

Starszyzna

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

ja  mam takie sugestie rangi  1 świezak  nie pytaj co gildia zrobi dla ciebie 2 14 dni aktywności + rejestracja na forum można tez zamieścić jakąś notkę o instancjach .np.  od norm od ac jest powoływany mistrz łupu na bossach co rozdaje itemki  temu co potrzebuje:) od 3 rangi członek  gildii ma prawo (można wybrać jakąś osobę do tego co będzie przyjmować zgłoszenia ) prosić silniejszych kolegów o pomoc w ins. typy rt zs dl hos o wyciągniecie  item na skill i o porobienie misji z tych inst a raz na tydzień będą robione one dla słabszych . i najważniejsza real jest dla nas ważniejszy  od gry.  nie umiem pisać ładnie ale jakoś kolega gir poskłada moje sugestie w całość jakby większość  je zaakceptowała

Offline

 

#6 2013-04-01 11:08:19

 Szeba

Starszyzna

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

w sumie Lili ładnie to wymyśliłaś:D

Offline

 

#7 2013-04-02 23:45:26

 Szeba

Starszyzna

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 28
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

ogólnie podział obowiązków jak najbardziej tak, bo jak ktoś ma za dużo na głowie to gra przestaje być przyjemnością a zaczyna być katorgą. Ale z drugiej strony osobiście nie widzę potrzeby zbytniego rozdrabniania wszystkiego. A to dlatego że jak jedna osoba za coś odpowiada, to wiadomo kogo złapać za łeb jak nie będzie się ze swoich obowiązków wywiązywać. A jak będzie to grupa osób to się zacznie gadka w stylu: a bo mieliśmy razem robić a robię tylko ja, a on mi nie pomaga a to a tamto. A tak jak jest jedna osoba to sytuacja jest dużo bardziej klarowna. Jedynie do opiekowania się nowymi można by wziąć więcej osób, ale nigdy nie przyjmowałbym więcej nowych niż jest opiekunów. Tak żeby każdy opiekun miał swojego świeżaka co pozwoli uniknąć nadmiaru obowiązków.

Ostatnio edytowany przez Szeba (2013-04-02 23:46:40)

Offline

 

#8 2013-04-03 08:23:28

Effie

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 62
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

o, z tworzeniem połączeń "uczeń - mistrz" to mi się podoba

Offline

 

#9 2013-04-05 19:49:03

 Girmal

Community Manager PL

11800046
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2013-02-09
Posty: 71
Punktów :   

Re: Sugestie rozwoju regulaminu

dziękuje wszystkim za pomoc niedlugo sie ukarze nowy regulamin


"Silniejszy jest ten, kto się uśmiecha, a nie ten, kto unosi się gniewem"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spotmulti.pun.pl www.husariapw.pun.pl www.smoczalanca.pun.pl www.gryp.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl